MENU

Pracownia Stolarska

      OliArt

Stare drewno - TREND ECO

Stare drewno - TREND ECO ma niepowtarzalny urok i styl, uwielbiamy je za zaklętą w nim historię i " duszę ".

Drewniane meble, lustra w drewnianych ramach czy dodatki pasują zarówno do tradycyjnych i nowoczesnych aranżacji, do wnętrz w stylu skandynawskim, jak i industrialnym.

 

Naturalne drewno we wnętrzach nigdy nie wyjdzie z mody.

 

Architekci i projektanci szukając niebanalnych rozwiązań do aranżacji małych lub dużych wnętrz wykorzystują drewno zarówno stare i nowe, aby finalnie nadać całości swoistego charakteru, luksusu a jednocześnie przytulności. Uniwersalność drewna daje gwarancję na uzyskanie niepowtarzalności w wystroju wnętrza.

 

Nasza rada:

 

Kolor drewna należy dobrać pod kolorystykę ścian - na tle jasnych pastelowych odcieni sugerujemy wybór ciemnego drewna, natomiast aby rozświetlić ciemne wnętrze należy wybrać drewno n jasnych i naturalnych odcieniach. Pamiętajmy również o wykorzystaniu kolorowych dodatków, które wprowadzą optymizm - wnętrze z pewnością zyska wyjątkowy charakter :)

 

Stare deski - odpowiednio przygotowane przez nas pod wymiar można wykorzystać na nieskończenie wiele sposobów - ułożenie na ścianie w różnej konfiguracji ( pion, "cegiełka", skos, jodełka itp. ), jeżeli nie chcemy obić całej ściany możemy ścianę zamknąć w ramie, między blatem a szafkami kuchennymi, jako futryny, parapety, półeczki, wszystko zależy od wyobraźni :)

 

Jako że drewno odpowiednio zabezpieczone cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, wykorzystujemy je również do tworzenia mebli oraz elementów dekoracyjnych do łazienek i kuchni. Kuchnia plus stare drewno - TO JEST TO :)

 

 

 

 

 

 

11 czerwca 2018

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

Kontakt: Pracownia Stolarska OliArt, Wilcze 48, 86-013 Mąkowarsko         Polecamy stolik kawowy stare drewno lustro rama stare drewno stół stare drewno stelaże metalowe pod stół stylowe lustra komoda stare drewno blat stare drewno meble stare drewno