OliArt 

         Pracownia Stolarska

          Meble ze

starego drewna i metalu   

Masz pytanie ?

795-679-762   oliart@oliart.pl 

 

  RegulaminWażny od dnia 22.01.2016rNiniejszy regulamin określa zasady i warunki do zakupu oferowanych produktów.I. Postanowienia ogólne.Przedsiębiorcą prowadzącym tą witrynę internetową pod adresem internetowym: www.oliart.pl oraz www.oliart.com.pl jest Karolina Gołębiewska OliArt , Wilcze 48, 86-013 Mąkowarsko i adresem wykonywanej działalności: Wilcze 48, 86-013 Mąkowarsko

Nip: 554-281-61-66  Regon: 340509677

Przedmiotem prowadzonej działalności jest:

 

Produkcja :Ram do luster, obrazów, plakatów, mebli, lamp z drewna rozbiórkowego.

Sprzedaż starej cegły rozbiórkowej, przetworzenie przez cięcie starej cegły rozbiórkowej na płytki : ścienne, podłogowe i parapetowe oraz ich sprzedaż, sprzedaż materiałów potrzebnych do instalacji tych płytek oraz ochrony i zabezpieczenia.

Usługi szklarskie.

 

II. Prawo odstąpienia od umowy(zwrot)1. Każdemu Konsumentowi będącemu osobą fizyczną dokonującą zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru, przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów z wyjątkiem konsumentów zamawiających meble na konkretny wymiar, luster pod konkretny wymiar, ram do obrazów, grafik itp. pod konkretny wymiar,2. Termin 14-dniowy biegnie od dnia otrzymania towaru przez Kupującego i uznaje się za zachowany, jeżeli przed jego upływem zostanie wysłane oświadczenie o odstąpieniu. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Użytkownik wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.3. W celu odstąpienia od umowy należy przesłać należycie wypełniony formularz odstąpienia od umowy pocztą na adres: Wilcze 48, 86-013 Mąkowarsko lub pocztą elektroniczną z adresu e-mail takiego jak przy złożeniu zamówienia.4. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.5. Prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania odstąpienia od umowy, listownie bądź drogą e-mailową, w zależności od wybranego przez Państwa sposobu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.6. Ponosicie Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.7. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.8. Nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwrócimy Państwu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru.9. Dokonamy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.10. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych przez Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.11. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi kupujący.III. Procedura składania zamówieńUmieszczenie na witrynie Sklepu określonego towaru wraz z oznaczeniem jego ceny i dostępności nie stanowi oferty jego sprzedaży, a jedynie zaproszenie dla Kupującego do złożenia oferty.
Zamówienie zostaje złożone przez Kupującego w formie elektronicznej na formularzu kontaktowym lub bezpośrednio na adres mailowy: plytkiceglane@oliart.com.pl lub oliart@oliart.com.pl i stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży Towaru umieszczonego na witrynie Sklepu za określoną tam cenę.Zamówienia realizowane są według kolejności składania zamówień, o terminie realizacji informujemy Państwa indywidualnie.Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia zamówienia i z tą chwilą wiąże Kupującego.
Kupujący otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia, drogą e-mailową na adres poczty internetowej wskazany przez niego w formularzu zamówienia. Potwierdzenie zamówienia obejmuje wszystkie istotne postanowienia umowy, w typ, nazwę, ilość towaru oraz całkowitą cenę zamówienia.IV. Oferowany produkt.Cegła i wytworzone z niej płytki pochodzą z XIX i XX wieku z obiektów mieszkalnych lub budynków użyteczności publicznej. Cegła oraz otrzymane z niej płytki nie są rozmiarowo równe ze względu na dawny proces produkcji oraz używania do budowy różnych ich rodzaji. Wymiary oferowanych cegieł i płytek: długość 24cm-28cm. wysokość 6cm - 7,5cm. szerokość cegły 12cm-14cm. grubość płytek ustalana inywidualnie.Cegły i uzyskane z nich płytki nie są segregowane rozmiarem ani kolorystycznie, mogą posiadać przebarwienia, wyszczerbienia, ubytki, pęknięcia oraz nieduże ilości zaprawy lub tynku.Są oczyszczane ręcznie, a w niektórych przypadkach mechanicznie, w końcowym procesie czyszczenia są myte ciśnieniowo w związku z czym otrzymane produkty mogą być delikatnie wilgotne.Ze względu na właściwości fizyczne oraz wiekowość starej cegły dopuszcza się pęknięcia płytek w czasie transportu do ilości 10% zamawianej ilości co Kupujący w trakcie zamawiania w pełni akceptuje.Metr kwadratowy płytek liczony jest z fugą ok.1cmV. Płatność i dostawaPłatności Kupujący dokonuje przy odbiorze lub wcześniejsza przedpłata na podane konto w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.Koszt transportu zależy od wagi, wymiarów przesyłki i ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Koszt transportu Kupujący wpłaca na podane konto w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

 

VI. Gwarancja

 

Na nasze produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie dotyczy pęknięć w drewnie wynikających z użytkowania mebli w nieodpowiednich warunkach, tj. zbyt niskiej lub wysokiej wilgotności powietrza ( szczegóły w zakładce - Pielęgnacja mebli ).

Kupujący składając zamówienie wyraża bezwzględną akceptację warunków zapisanych w regulaminie.

Kontakt: OliArt  795-679-762, Wilcze 48, 86-013 Mąkowarsko  Polecamy stolik kawowy stare drewno stół stare drewno stylowe lustra komoda stare drewno blat stare drewno meble stare drewno